Zimní stadion i UMT je od 18.12.2020 uzavřen

Nová vládní opatření platná od pátku 18.12.2020 – COVID 19

Sport

Většina sportovních aktivit přechází do stupně čtyři tak, jak je uvedeno v tabulce. Vnitřní sportoviště se uzavírají, stejně jako bazény, sauny, posilovny či wellness centra. Solária, pokud nejsou v režimu bazénu či wellness centra, zůstanou otevřená. Sportovat bude možné jen venku a maximálně v šesti lidech.To však neplatí pro lyžařské areály, které z původní matice dostávají výjimku. Otevřou 18. prosince v takzvaném rakouském modelu. To znamená, že vleky a lanovky pojedou a bude možné si přijet zalyžovat, avšak bez ubytování. Dát si na svahu jídlo nebo pití bude možné v režimu výdejních okének restaurací. Lyžaři se proto místo grogu či bombardina budou muset spokojit s čajem.

Profesionální sportovci budou mít výjimku, avšak za splnění podmínek. Soutěže se například nesmí konat za přítomnosti diváků.

Uzavření zimního stadionu

Z rozhodnutí vlády ČR z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, bude s účinností ode dne 12.října 2020 od 00:00 hod. do dne 25.října 2020 do 23:59 hod. uzavřen zimní stadion v našem městě.

 

Otevření LS a skateparku

Od středy 8.4.2020 bude veřejnosti zpřístupněn letní stadion a skatepark v čase dle Provozního řádu.Upozorňujeme návštěvníky, že tato zařízení budou otevřena bez zázemí (šatny, sprchy a pod.), vyjma toalet. Dále prosíme návštěvníky, aby dodržovali vládou nařízená opatření o pohybu na těchto prostorech.

Děkujeme !