Upozornění pro občany

V souvislosti se zvýšeným výskytem případů nemoci COVID-19 žádáme občany, aby minimalizovali osobní jednání a pro komunikaci využívali především e-mailovou nebo telefonickou komunikaci.
Pokud potřebujete věc vyřídit osobně, prosím při vstupu do budovy TSm používejte roušku a dezinfekci rukou, která je umístěna za vstupem.
Děkujeme

Novinky a informace – koupaliště

Novinky z koupaliště

Tyršovo koupaliště by mělo být pro veřejnost otevřeno od pátku 19. června 2020, kdy bude také zahájen prodej vstupenek. Ceny zůstávají stejné jako v loňském roce. Doporučujeme návštěvníkům, aby zvážili případný nákup permanentek, sezonních nebo rodinných na počet vstupů, protože pokud by došlo ke zkrácení sezony provozu koupaliště (například při zhoršení epidemiologické situace), nebude provozovatel vracet žádné prostředky, ani poměrnou část ze zakoupeného vstupného.

Návštěvníci koupaliště také budou muset při pohybu v areálu dodržovat platná nařízení Ministerstva zdravotnictví, jež si vynutila koronavirová pandemie a která se týkají především povoleného počtu lidí v areálu. Z toho důvodu si budou muset návštěvníci ponechat zakoupenou vstupenku, která bude sloužit i jako klíč k turniketu při odchodu z koupaliště. Podobně budou sloužit i všechny typy permanentek. Tento systém totiž umožní sledovat aktuální množství návštěvníků koupaliště a dodržet tím limity počtu osob v areálu.