Zimní stadion i UMT je od 18.12.2020 uzavřen

Nová vládní opatření platná od pátku 18.12.2020 – COVID 19

Sport

Většina sportovních aktivit přechází do stupně čtyři tak, jak je uvedeno v tabulce. Vnitřní sportoviště se uzavírají, stejně jako bazény, sauny, posilovny či wellness centra. Solária, pokud nejsou v režimu bazénu či wellness centra, zůstanou otevřená. Sportovat bude možné jen venku a maximálně v šesti lidech.To však neplatí pro lyžařské areály, které z původní matice dostávají výjimku. Otevřou 18. prosince v takzvaném rakouském modelu. To znamená, že vleky a lanovky pojedou a bude možné si přijet zalyžovat, avšak bez ubytování. Dát si na svahu jídlo nebo pití bude možné v režimu výdejních okének restaurací. Lyžaři se proto místo grogu či bombardina budou muset spokojit s čajem.

Profesionální sportovci budou mít výjimku, avšak za splnění podmínek. Soutěže se například nesmí konat za přítomnosti diváků.

Uzavření zimního stadionu

Z rozhodnutí vlády ČR z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, bude s účinností ode dne 12.října 2020 od 00:00 hod. do dne 25.října 2020 do 23:59 hod. uzavřen zimní stadion v našem městě.

 

Uzavření koupaliště

V neděli 06.09.2020 bude poslední možnost zavítat na Tyršovo koupaliště. Tímto dnem bude sezóna ukončena. Děkujeme za přízeň a těšíme se na nadcházející sezónu.

Novinky a informace – koupaliště

Novinky z koupaliště

Tyršovo koupaliště by mělo být pro veřejnost otevřeno od pátku 19. června 2020, kdy bude také zahájen prodej vstupenek. Ceny zůstávají stejné jako v loňském roce. Doporučujeme návštěvníkům, aby zvážili případný nákup permanentek, sezonních nebo rodinných na počet vstupů, protože pokud by došlo ke zkrácení sezony provozu koupaliště (například při zhoršení epidemiologické situace), nebude provozovatel vracet žádné prostředky, ani poměrnou část ze zakoupeného vstupného.

Návštěvníci koupaliště také budou muset při pohybu v areálu dodržovat platná nařízení Ministerstva zdravotnictví, jež si vynutila koronavirová pandemie a která se týkají především povoleného počtu lidí v areálu. Z toho důvodu si budou muset návštěvníci ponechat zakoupenou vstupenku, která bude sloužit i jako klíč k turniketu při odchodu z koupaliště. Podobně budou sloužit i všechny typy permanentek. Tento systém totiž umožní sledovat aktuální množství návštěvníků koupaliště a dodržet tím limity počtu osob v areálu.

Otevření LS a skateparku

Od středy 8.4.2020 bude veřejnosti zpřístupněn letní stadion a skatepark v čase dle Provozního řádu.Upozorňujeme návštěvníky, že tato zařízení budou otevřena bez zázemí (šatny, sprchy a pod.), vyjma toalet. Dále prosíme návštěvníky, aby dodržovali vládou nařízená opatření o pohybu na těchto prostorech.

Děkujeme !